320A Miedziane złącze żeńskie złącza miedziane przemysłowe

Opis produktu CHR320A 320A 600V używany w pojazdach elektrycznych zasilających Ładowanie Wtyczka Wewnętrzna Dia. Wtyczka ładowania 11 mm AOKAI CHR320A Złącza mogą być stosowane w przewodzie zasilającym. Stosowana jest do podłączenia urządzeń wysokoprądowych i napięciowych, a także pojazdów elektrycznych, mocy komunikacyjnej UPS ...

Szczegóły produktu

Opis produktu
CHR320A 320A 600V Używane w pojazdach elektrycznych z napędem elektrycznym Ładowanie Wtyczka Wewnętrzna Dia. Wtyczka do ładowania 11mm AOKAI
CHR320A Złącza mogą być stosowane w przewodzie zasilającym. Stosowany jest do podłączenia urządzeń wysokoprądowych i napięciowych, a także pojazdów elektrycznych, zasilaczy komunikacyjnych UPS, maszyn elektrycznych, wózków widłowych, urządzeń zasilających itd.
Z trzpieniem ręcznym łatwo jest wstawić i wyciąć. Gniazdo żeńskie posiada trzonek ręki, męski nie jest, ale może być opcjonalny.
Rdzeń rdzenia z czerwonego miedzi jest lepszym przewodnictwem.

Marka: AK / AOKAI
Nazwa: Wtyczka ładowania
Model: CHR320A

Napięcie znamionowe : ≤600VDC

Czarny kolor

Waga: około 20g

图片 66.png

SPECYFIKACJA


Model produktu

CHR320A

Kabel okablowania Wewnętrzny rozmiar otworu Φ (mm)

11

Prąd znamionowy (tzn.

320A

Napięcie znamionowe (KV)

≤600VDC

Maksymalny prąd i czas trwania

4Ie, ≤10s

SCHEMAT INSTALACJI
Aokai Electric jest Twoim najlepszym źródłem wysokiej jakości wtyku męskiego samoprzylepnego o średniej długości 320a z certyfikatem CE. Byliśmy jednym z największych producentów i dostawców w Chinach od naszego powstania w 2008 roku. Zapraszamy do kontaktu z naszą fabryką dla produktów.

Hot Tags: 320A męskie miedziane przemysłowe uniwersalne złącze wtykowe, producent Chiny, dostawcy, fabryka, CE
Zapytanie

You Might Also Like