Strona główna > Wystawa > Treści

O wciągarkach pojazdów terenowych

Jun 08, 2018

Wciągarka elektryczna do pojazdów terenowych, jej część napędowa, silnik ma również dwa rodzaje, to silnik z magnesami trwałymi i silnik szeregowy. Ta pierwsza cechuje się szybkim ruchem, dużą mocą, nadaje się do długotrwałego toczenia i wysokich kosztów, a druga cechuje się niskim prądem, klasyczną, prostą strukturą i niskim kosztem tradycyjnej formy. Teraz pojemność akumulatorów pojazdu jest duża, więc obecnie używane silniki wciągarek SUV o dużej mocy wykorzystują więcej silników z magnesami seryjnymi. Aby ustalić, czy wciągarka jest silnikiem z magnesem trwałym czy silnikiem szeregowym, o ile widzisz liczbę linii wychodzących ze skrzynki sterującej do sekcji silnika, jeśli widzisz linie, silnik jest silnikiem z magnesami trwałymi i jeśli, trzy linie, to silnik szeregowy

Istnieją trzy typy wciągarek:

Wciągarka zewnętrzna: Wciągarka zewnętrzna służy do zainstalowania wciągarki bezpośrednio na zewnątrz zderzaka. Marki takie jak Jeep Wrangler i samochód terenowy BJ2020, ponieważ przedni zderzak jest bardziej widoczny niż karoseria samochodu, więc jest więcej przestrzeni do instalacji, a wciągarkę można zamocować bezpośrednio na tacy, pod warunkiem, że umieści się tacę w zderzaku.

Wciągarka przenośna: Przenośna wciągarka wyposażona jest w mechanizm umożliwiający szybki montaż w pojeździe. Przednie i tylne zderzaki pojazdu są wyposażone w kwadratowy interfejs, a to jest zastosowanie wciągarki z szybkim montażem. I łączy ten interfejs z uniwersalnym kalibrem pojazdu terenowego, a następnie wystarczy włożyć wciągarkę do tego interfejsu, a następnie podłączyć przyczepę.

Ukryta wciągarka: Ukryta wciągarka służy do zainstalowania wciągarki wewnątrz zderzaka. Podobnie jak SUV Grand Cherokee, potrzebuje skoordynowanego wyglądu. Fabryka akcesoriów do pojazdów terenowych zaprojektowała dla niej specjalny zderzak, a wciągarkę można zamontować wewnątrz.