Strona główna > Wystawa > Treści

Samochód z silnikiem elektrycznym

May 07, 2018

W miarę, jak chińskie normy środowiskowe nadal się poprawiają, świadomość ludzi w zakresie podnoszenia poziomu ochrony środowiska, a także rząd kontynuuje wprowadzanie preferencyjnych polityk produktów przyjaznych środowisku, przyszłość motocykli energooszczędnych i ochrony środowiska będzie najważniejszym punktem technicznym i kierunkiem rozwoju.

Obecnie rozwój nowych motocykli energetycznych jest nadal w początkowej fazie, w porównaniu z całym udziałem w rynku motocykli jest bardzo mały, a nie ma wielu marek, które osiągnęłyby masową produkcję. Ponieważ nowa energia motocykli jest nieuniknioną tendencją, wiele tradycyjnych międzynarodowych marek motocykli zajmuje się opracowywaniem nowych motocykli energetycznych i przeważnie znajduje się na etapie testów wydajności. Ze względu na niewielką konkurencję na rynku chiński przemysł motocyklowy stoi przed wieloma nowymi możliwościami.

Na posiedzeniu wykonawczym Rady Państwa 2016 postanowiono promować rozwój integracji „Internet +” i „Made in China 2025”, aby pielęgnować nowe modele, nowe formy i nowe produkty przemysłu wytwórczego. Nowy motocykl energetyczny może łączyć się z „połączonym w sieć” i „ inteligentnym”, aby kontynuować innowację przemysłową, zlikwidować lukę w klasie pojazdów elektrycznych i wnieść nową siłę do przemysłu motocyklowego.

W rewolucji w dziedzinie transformacji i modernizacji motocykla Green niektóre rozwijające się firmy, które koncentrują się na nowym projekcie motocykli energetycznych, dokonały znaczącego rozwoju w ostatnich latach i poszły na przód tradycyjnemu producentowi motocykli. Ten rodzaj motocykla ma piękny i humanizowany design, połączenie między telefonami komórkowymi i motocyklami, a także hybrydową metodę ładowania elektrycznego i bezpośredniego ładowania jako punkt sprzedaży, a jego kierunek rozwoju to lekkość, oszczędność energii, bezpieczeństwo i inteligencja.