Strona główna > Wystawa > Treści

Rodzina rozproszonych fotowoltaicznych

May 24, 2018

Rodzina rozprowadziła fotowoltaikę, jako najbardziej zbliżoną do ludzi żyjących, ze względu na jej szybki efekt, małą inwestycję, prostą siatkę, dotacje na czas i tak dalej, jest to obecnie najbardziej obiecująca dziedzina.

Pierwszy jest szybki. Rodzinna rozproszona fotowoltaika to najszybszy proces aplikacji, najszybsza instalacja, najszybsza sieć, najszybszy dostęp do najbardziej subsydiowanych aplikacji. Zazwyczaj domowa elektrownia potrzebuje zaledwie 10 dni roboczych, aby uzyskać poradę dotyczącą dostępu. Cały proces instalacji trwa zwykle nie dłużej niż 3 dni, akceptacja na sieci zazwyczaj nie przekracza 7 dni, a dotacje na ogół nie przekraczają 3 miesięcy w cyklu. W rezultacie cały proces można ukończyć w ciągu 15 dni.

Drugi to małe inwestycje. W Chinach, w ogólnym mieście, zużycie energii elektrycznej w gospodarstwie domowym w Villa jest duże, ale większość willi w Chinach ma dachy w stylu europejskim, a dach jest z dużym frontem, dlatego większość możliwości instalacji wynosi 5-8 kW, a pojedyncze duże wille wysoki bagażnik dachowy może zainstalować więcej niż 10 kW; a inwestycje w system energii słonecznej 5-8kwp wymagają tylko 60-100 tysięcy juanów. Na ogół na wsi, chociaż dach willi jest duży, ale nasza metoda dotacji jest spontaniczna dla prywatnych i dodatkowej energii elektrycznej dla sieci energetycznej, ogólne zużycie energii elektrycznej nie będzie zbyt duże, dlatego moc instalacji na dachu wiejskim wynosi zazwyczaj 3- 5kwp. W ten sposób wieś może cieszyć się układem słonecznym tylko z około 30-50 tys. Juanów.

Trzeci to proste połączenie z siecią. Proces połączony z siecią musi jedynie dostarczyć certyfikat praw własności, upewniając się, że przy pomocy licznika zainstalowanego w sieci można ubiegać się o darmowy dostęp do rozproszonego wytwarzania energii fotowoltaicznej. Jednocześnie firma energetyczna zapewni dwa liczniki energii elektrycznej i dostęp do projektu za darmo. Instalacja nie wymaga również specjalnego sprzętu dostępowego, przełączników podłączonych do sieci, tylko falownik jest w porządku, co jest zgodne z wymaganiami.

Wreszcie dotacje są na czas. Obecnie dotacje dla rozproszonych elektrowni domowych są najszybsze we wszystkich nowych projektach energetycznych, na ogół 3 miesiące realizacji, najdłuższy i ponad 6 miesięcy. Dzięki temu wszyscy użytkownicy dachów słonecznych mogą zobaczyć i uwierzyć, że korzyści powróciły przy inwestowaniu w energię słoneczną.