Strona główna > Wystawa > Treści

Jaka jest zaleta naszego przekaźnika DC Forklift ADC200-DE?

Mar 09, 2017

主 图 1.jpg

Podanie:

Nasz przekaźnik do wózków widłowych ADC200-DE ma dwa zestawy styków, które mogą być używane w samochodowej wciągarce elektrycznej, sprzęcie telekomunikacyjnym, maszynach technicznych, akumulatorze, elektrycznych wózkach widłowych, pociągach, statkach, zasilaczach bezprzerwowych i innym elektrycznym systemie sterowania.

 

Dlaczego warto wybrać nasz stycznik ADC200-DE?

O: Zaleta produktów:

1. Materiał skorupy to BMC, który może zwiększyć wytrzymałość skorupy i używając mocnego integralnego uchwytu montażowego, który to materiał jest wzmocniony nylonem w aeronautyce, i skutecznie unikać okablowania dotykającego metalowego wspornika.

2. Pojemność wodoszczelna może wynosić IP67.

3. Wszystkie odsłonięte części są wykonane ze śrub miedzianych lub ze stali nierdzewnej, aby zapobiec rdzewieniu.

4. Dół z czterema śrubami z łbem stożkowym ze stali nierdzewnej, aby poprawić wydajność produktu.

5. Zoptymalizuj wewnętrzną strukturę produktu, żywotność elektryczna 24V 200A zwiększy się z pierwotnego 2000 razy do 11460 razy, co jest prawie pięciokrotnie więcej niż wcześniej.

 

B: Jakość produktów:

Jesteśmy profesjonalną fabryką specjalizującą się w projektowaniu, badaniu, produkcji i sprzedaży przekaźników DC wysokiego napięcia serii ADH, styczników ASW, ADC, AZJ, ANR oraz zestawów styków taśmowych. Nasze produkty zostały sprzedane na całym świecie, w tym w Europie, Ameryce, Australii itp., A także współpracujemy ściśle z VW, GOODWINCH, TMAX i innymi znanymi światowymi przedsiębiorstwami.

 

C: Usługa:

Aokai kładzie nacisk na zbudowanie profesjonalnego zespołu, wytwarzanie produktów najwyższej jakości, zapewnienie doskonałej obsługi i stworzenie najwyższej klasy przedsiębiorstwa. Aokai zawsze angażuje się w rozwój specjalizacji, talentów i skali, stara się ustanowić równość, wzajemne korzyści i korzystne dla wszystkich stosunki współpracy z klientami. Cieszymy się na komunikację i współpracę z klientami.