Strona główna > Aktualności > Treści

Złącze posiada wiele

Dec 24, 2016

1, połączyć funkcja powłoki antykorozyjne

Po pierwsze uważana jest złącze ochrony przed korozją. Większość złącza elektrycznego kontaktu wiosną jest wykonane ze stopów miedzi i stopów miedzi w typowych środowiskach są podatne na korozję złączy elektrycznych, takich jak tlenek i siarkowodoru. W rzeczywistości kontakt powłoki był używany na Bliski kontakt z odłamków i oddzielone od środowiska pracy w celu zapobieżenia korozji miedzi. Oczywiście, nie musi być uszkodzony materiału powlekanego w ich środowisku pracy (przynajmniej w kontekście szkodliwych). Jak ważną funkcję ochrony przed korozją zoptymalizowany interfejs dotykowy powłoki jest wybór właściwego materiału do rozpatrzenia.

2, powłoka przyczynia się do poprawy właściwości mechanicznych łącznika

Parametry związane z właściwości mechaniczne, głównie wpływających na trwałość powłoki lub zużycia, a łącząc współczynnik zdolności. Czynniki do rozważenia są dwa różne widoki tego samego efektu podstawowych, a mianowicie multi interfejs punktu w ruchu względnym napawania na zimno w udostępnianie. Najważniejsze właściwości mechaniczne, twardość, plastyczność współczynnik tarcia oraz materiałów powłokowych. Wszystkie te właściwości zależy od wewnętrznych właściwości materiału powłoki i procesu aplikacji.

3, powłoka przyczynia się do poprawy właściwości elektryczne złącza

Optymalne właściwości elektryczne są dostępne następujące kwestie, które już istnieje i ukształtuje się w kontakcie z kontroli film nanoszenia. Właściwości elektryczne złącza elektryczne jest podstawowym żądaniem ustanowienia i utrzymania Impedancja stabilne złącze. W tym celu potrzebujesz metalowych kontaktowe interfejsu, aby zapewnić stabilność. Ustanowienie tego interfejsu, gdy trzeba spełniać film na powierzchni kontaktu z obejściem lub podzielić. Dwie różne opcje zidentyfikowane metali szlachetnych lub różnicę między szlachetnych metali i metali nieszlachetnych.

4, złącze użycia cechy powlekania metali szlachetnych

W różnym stopniu, metali szlachetnych (złoto, Pallad i ich stopy)-pokrywanie, istota, która jest wolna do powierzchni filmu. Dla tych powłok metalowych kontaktów interfejsu jest stosunkowo proste, ponieważ wymaga jedynie do kontaktu powierzchni z koordynacji ruchowej. Zazwyczaj jest to łatwe do zrobienia. Interfejs Impedancja stabilności utrzymania kontaktu, złącza konstrukcyjne wymaganie należy zachować powierzchnie metali szlachetnych, aby zapobiec czynniki zewnętrzne takie jak zanieczyszczenia, rozprzestrzeniania i wpływ kontaktu zużycia metalu podstawowego.

5, złącza używa Ogólna charakterystyka powłoki metaliczne

Metali nieszlachetnych, powłoka, zwłaszcza cyny i cyna stopy, które naturalnie są pokryte warstwą tlenku film. Kontakt powłoki Tin, bo ta warstwa tlenku jest łatwo w czasie meczu został zniszczony, tak, że kontakt metalu jest łatwy do skonfigurowania. Elektryczne złącza konstrukcyjne wymaganie jest zapewnienie, że zerwanie filmu tlenku w złącze i ciągłe zaangażowanie w celu zapewnienia ważności interfejsem kontaktowym już być utlenione. Utlenianie i korozję, zużycie i korozję, kontakt jest cyny pokrycia większości mechanizmów degradacji wydajności głównych. Srebrna Powłoka jest najlepszy kontakt jako normalne okładziny metalowe, ponieważ złoża były narażone na korozję siarczek i chlorku. Od czasu powstania zawory zazwyczaj uznaje się nikiel chromowana podstawa metal.