Strona główna > Aktualności > Treści

Zaawansowana konstrukcja ściegu jednorzędowe

Dec 24, 2016

Jeden pin powinny być małe, jak wiele produktów muszą stawić czoła realizowane są mniejsze i lżejsze, odstępy, a rozmiar, mają pewne wymagania wysokość, produkt ten będzie bardziej zaawansowane, takie jak drut do płyty dobrym wyborem dla małych odległości między 0,6 mm i 0,8 mm, wysoka gęstość, wysoka prędkość, kierunek wysokiej częstotliwości. Miniaturyzacja jest jeden pin centrum odstępów mniejszych, o dużej gęstości jest rdzeniem.

Jest rola jeden PIN w obwodzie jest zablokowany lub izolacji między grać różne, most funkcji, Załóżmy, zadań bieżących lub sygnałów. Zazwyczaj używany z matką w Pai, stanowią połączenie do płytki lub za pomocą przewodów, stanowią płytki na linii; może być również niezależne do Rady Nadzorczej i zarządu połączenia. Gdy ludzie wybierając PIN, po raz pierwszy weźmie pod uwagę kontroli kosztów, inne są wysokiej jakości, dużej stabilności i cechy konstrukcyjne jeden pin, sam. W celu uniknięcia zaniżony elektronicznych projektanci mają znaczenie jeden PIN w procesie projektowania, dajemy Ci kilka sugestii. Który w czasie projektowania muszą mieć podwójne pręt podpierający; tam jest solidna konstrukcja i tak dalej.

Pojedynczy wiersz igły produkcji surowców w białe światło, między kolor srebra i niklu, początkowe spawalność, wysoka temperatura starzenia Lutowalność degradacji lub długotrwałego przechowywania jest bardziej poważne. Pozłacane dolnej przeznaczony do kontaktu z ozdoby ciała może również służyć do elektryczne wymagania nie są zbyt wysokie, ale wysokie anty czernienie bieli, wymagania są stawiane przez dobre kolekcji pól.