300A Wyzerowanie awaryjne silnika elektrycznego Stop Metal Mushroom Nacisnąć przycisk zwalniający przełącznik zasilania

Opis produktu AED300A 300A Przycisk 80V dla pojazdów zasilanych bateryjnie 1N C AOKAI Przełącznik awaryjny Przełączniki AED300A zostały zaprojektowane w celu zapewnienia szybkiego odłączenia baterii lub innych źródeł zasilania w przypadku poważnych awarii elektrycznych. Podczas gdy przełączniki ...

Szczegóły produktu

Opis produktu
AED300A 300A Przycisk 80V dla pojazdów zasilanych bateryjnie 1N C AOKAI Przełącznik awaryjny
Przełączniki AED300A zostały zaprojektowane w celu zapewnienia szybkiego odłączenia baterii lub innych źródeł zasilania w przypadku poważnych awarii elektrycznych. Mimo, że przełączniki są przeznaczone głównie do użytku z pojazdami zasilanymi akumulatorowo, są one także przystosowane do stosowania w statycznych systemach energetycznych. Wszystkie typy są w stanie bezpiecznie rozbić prądy akumulatora w przypadku wystąpienia sytuacji awaryjnej.
AED300A jest ręcznie sterowanym urządzeniem, wyposażonym w centralny mechanizm sprężynowy, który zapewnia działanie zatrzaskowe zarówno przy otwieraniu jak i zamykaniu styków głównych. AED300A jest łatwy w montażu (patrz szczegóły wiercenia) i jest zabezpieczony dostarczonymi wkrętami montażowymi M5 posidrive. Zamykane wersje posiadają klucz, który jest konieczny, aby przesuwać pokrętło z pozycji "Wył." Do pozycji "Włącz". Raz w pozycji "Włącz" można usunąć klucz. Następnie pokrętło można wcisnąć do pozycji "Wył.", W której będzie ona automatycznie blokowana i pozostawiona zablokowana, aż do ponownego użycia klucza do odblokowania. AED300A jest w pełni dostępny z oryginalnymi częściami zamiennymi.
Środki ostrożności:
W przypadku napełniania magnetycznego, przy podłączaniu zacisków głównych należy zachować polaryzację na obudowie styków. Upewnij się, że przełączniki są zainstalowane w miejscu, w którym ciężkie łuki pochodzące od przełącznika nie mogą uszkodzić lub elektrycznie przeskoczyć do sąsiednich części. Przełącznik ma być używany do przerwania prądu w sytuacji awaryjnej lub jako separatora bez obciążenia.
Nie używaj jako zwykłego urządzenia przełączającego.

Marka: AK / AOKAI
Nazwa: Przełącznik awaryjny

Model: AED300A / ED300

Napięcie znamionowe : ≤80V

Prąd znamionowy: 300A
Typ: Przycisk
Wymiary: 46,5 * 75 * 103   (Mm)
Waga: około 480g

图片 54.png

SPECYFIKACJA


Napięcie znamionowe

≤80V

Obwód znamionowy Znamionowy prąd obciążenia (A)

300A

Typowy spadek napięcia w kontakcie na 100A

≤50mV

Odporność na izolację

≥ 50 MΩ

Siła elektryczna do oporu

50Hz / 60Hz 1000VAC / 1min

Prąd przeciążenia

≤7Ie, ≤1s

Życie elektryczne

≥10000 razy

Życie mechaniczne

50 000 razy

Specyfikacja pracy

Ciągły

Formularz kontaktowy

1NC

Materiał styków

AgCdO / AgCuO

Specyfikacja techniczna

GB14048.4-2010

UŻYTKOWANIE ŚRODOWISKA


Wysokość

≤2Km

Temperatura otoczenia

-25 ~ + 55 ° C

Ochrona międzynarodowa

IP50

Typ instalacji

III

Sposób instalacji

Każdy

Wibracja

2,5 g (5 ~ 50) Hz

Wpływ

50g, 11ms (fala Half-sin)SCHEMAT


SCHEMAT INSTALACJI
Aokai Electric jest Twoim najlepszym źródłem wysokiej jakości elektrycznego wyłącznika awaryjnego 300a zatrzymania metalowego grzybka przycisku prasowania wyłącznika z certyfikatem CE. Byliśmy jednym z największych producentów i dostawców w Chinach od naszego powstania w 2008 roku. Zapraszamy do kontaktu z naszą fabryką dla produktów.

Hot Tags: 300A elektryczne wyłączenie awaryjne zatrzymanie metalowe grzyb naciśnij przycisk zwolnij przełącznik zasilania, producenci Chiny, dostawcy, fabryka, CE
Zapytanie

You Might Also Like