Uziemienie Miedź kontakt elektryczny w sprężynie

Uziemienie Miedź kontakt elektryczny w sprężynie

Szczegóły produktu

Uziemienie Miedź kontakt elektryczny w sprężynie Ogólny opis  

AOKAI produkuje wszelkiego rodzaju precyzyjne części metalowe, takie jak elektryczne stojaki kontaktowe, zaciski, listwy sprężynowe, części wtykowe itd. Elementy do stemplowania są stosowane głównie do urządzeń elektrycznych wysokiego i niskiego napięcia, złączy, zaślepek itp.

1.Może

Używamy precyzyjnych urządzeń obróbczych, takich jak Swiss AGIE powolne maszyny do cięcia drutu, maszyny AGIE CHARMILLES lustra iskier, Tajwan precyzyjne średnie / szybkie maszyny do cięcia drutu, precyzyjna frezarka, szlifierka, itp. Możemy samodzielnie zaprojektować i produkować rodzaje sprzętu wysokiego wyzwania Formy ciągłości z dobrą jakością i doskonałą stabilnością. Aby zapewnić długą żywotność i stabilność form stalowych, przyjmujemy materiały nadtwarde, takie jak stal stopowa, stal szybkotnąca, stal wolframowa, itp. W celu wykonania form.

2.Stampowanie

Obecnie mamy ponad 20 zestawów maszyn do tłoczenia precyzyjnego o różnej tonażu i może przetwarzać wiele rodzajów materiałów walcowanych o grubości 0,05-8,00 mm. Materiałami do tłoczenia są: czerwony brąz, miedź berylowa, miedź z ferrytów, mosiądz, brąz berylu, stal walcowana, stal sprężynowa, stal nierdzewna, itp. Obróbka powierzchni jest polerowana, niklowana, pozłacana, pozłacana itp.

3.Inspekcja

Mamy zaawansowanych urządzeń inspekcji, takich jak wtórny instrument obrazu, detektor ROHS, projektor, tester twardości, tester grubości filmu, maszyn do badania soli itp., Które mogą zapewnić możliwość wykrywania produktów do tłoczenia precyzyjnego.

Główne zastosowanie
Przełącznik ścienny, konwerter, zacisk, część baterii, czajnik elektryczny, uszczelka, uchwyt na zwoje, przełącznik itp.


Aokai Electric jest najlepszym źródłem wysokiej jakości uziemienia miedzianych styków elektrycznych sprężyn z certyfikatem CE. Byliśmy jednym z największych producentów i dostawców w Chinach od naszego powstania w 2008 roku. Zapraszamy do kontaktu z naszą fabryką dla produktów.

Hot Tags: Uziemienie miedziane styczniki elektryczne elektryczne, producenci Chiny, dostawcy, fabryka, CE
Zapytanie

You Might Also Like