Przełącznik ścienny Metal Stemplowanie

Przełącznik ścienny Metalowe tłoczenie Opis ogólny AOKAI produkuje wszelkiego rodzaju precyzyjne części metalowe, takie jak elektryczne stojaki kontaktowe, zaciski, listwy sprężynowe, części wtykowe itp. Elementy do stemplowania są stosowane głównie do urządzeń elektrycznych wysokiego i niskiego napięcia, złączy, zaślepek itp. ....

Szczegóły produktu

Przełącznik ścienny Metal Stemplowanie
Ogólny opis
AOKAI produkuje wszelkiego rodzaju precyzyjne części metalowe, takie jak elektryczne stojaki kontaktowe, zaciski, listwy sprężynowe, części wtykowe itd. Elementy do stemplowania są stosowane głównie do urządzeń elektrycznych wysokiego i niskiego napięcia, złączy, zaślepek itp.

1.Może
Używamy precyzyjnych urządzeń obróbczych, takich jak Swiss AGIE powolne maszyny do cięcia drutu, maszyny AGIE CHARMILLES lustra iskier, Tajwan precyzyjne średnie / szybkie maszyny do cięcia drutu, precyzyjna frezarka, szlifierka, itp. Możemy samodzielnie zaprojektować i produkować rodzaje sprzętu wysokiego wyzwania Formy ciągłości z dobrą jakością i doskonałą stabilnością. Aby zapewnić długą żywotność i stabilność form stalowych, przyjmujemy materiały nadtwarde, takie jak stal stopowa, stal szybkotnąca, stal wolframowa, itp. W celu wykonania form.

2.Stampowanie
Obecnie mamy ponad 20 zestawów maszyn do tłoczenia precyzyjnego o różnej tonażu i może przetwarzać wiele rodzajów materiałów walcowanych o grubości 0,05-8,00 mm. Materiałami do tłoczenia są: czerwony brąz, miedź berylowa, miedź z ferrytów, mosiądz, brąz berylu, stal walcowana, stal sprężynowa, stal nierdzewna, itp. Obróbka powierzchni jest polerowana, niklowana, pozłacana, pozłacana itp.

3.Inspekcja
Mamy zaawansowanych urządzeń inspekcji, takich jak wtórny instrument obrazu, detektor ROHS, projektor, tester twardości, tester grubości filmu, maszyn do badania soli itp., Które mogą zapewnić możliwość wykrywania produktów do tłoczenia precyzyjnego.

Główne zastosowanie
Przełącznik ścienny, konwerter, zacisk, część baterii, czajnik elektryczny, uszczelka, uchwyt na zwoje itp.

Prezentacja produktu

Aokai Electric jest najlepszym źródłem wysokiej jakości stempla metalowego do montażu naściennego z certyfikatem CE. Byliśmy jednym z największych producentów i dostawców w Chinach od naszego powstania w 2008 roku. Zapraszamy do kontaktu z naszą fabryką dla produktów.

Hot Tags: Wytłoczki metalowe, producenci Chiny, dostawcy, fabryki, CE
Zapytanie

You Might Also Like